Autorski program, w którym nauczę cię, jak pracować produktywniej, wyeliminować rozproszenia i wreszcie zrobić robotę!

Po prostu…

SKUP SIĘ WRESZCIE!

Poznaj 4-stopniowy system pracy w skupieniu, dzięki któremu już 150 studentów nauczyło się, jak lepiej się zorganizować, opanować powódź zadań i wreszcie mieć czas na to, co naprawdę ważne!

CZY TO WSZYSTKO

NIE BRZMI ZNAJOMO?

"CZUJĘ, ŻE CZAS PRZECIEKA MI PRZEZ PALCE"

Czy nie masz tak, że z roku na rok coraz gorzej radzisz sobie z wykonywaniem zadań? Wydaje ci się, że leniuchujesz zamiast pracować – lista zadań rośnie, a czas jakby się kurczy? Próbujesz robić wszystko szybciej, nawet podcastów i audiobooków słuchasz na 2x, ale i tak nie potrafisz skupić się na najprostszych zadaniach?

A może przynajmniej raz przewinęło ci się przez myśl:

 • Zbyt łatwo się rozpraszam
 • Ciągle siedzę w internecie, zamiast pracować
 • Ciężko jest mi się skupić na jednym zadaniu
 • Za dużo prokrastynuję
 • Nie umiem sobie poradzić z "wrzutami" od szefa
 • Czuję, że czas przecieka mi przez palce

Mam dobrą wiadomość: to nie twoja wina.

Pracujemy w środowisku, które zupełnie nie sprzyja skupieniu. Maile, telefony, powiadomienia, do tego mnóstwo zadań – nikt nie uczy, jak sobie z tym radzić i jak poukładać pracę. Dziś, pracując na dowolnym stanowisku, które wymaga komputera, twój mózg bardziej przypomina wiewiórkę na kofeinie, niż narzędzie codziennej pracy.

To dlatego zwykła dyscyplina czy postanowienie “najbliższą godzinę spędzę pracując bez rozproszeń” nie działa.

Na pewno nie będziesz.

A WIEM TO WSZYSTKO, BO...

JA TEŻ TAK MIAŁAM

MOJA HISTORIA

CZEŚĆ, TU NATALIA

Przez ponad 10 lat pracowałam w miejscach, które powodowały problemy ze skupieniem – IT, nowe media, gamedev. Bywały dni, gdy liczba spotkań była równa godzinom pracy, a ciągłe wrzuty, zmiany i rozmowy spychały na bok ważną pracę. Nie potrafiłam zadbać o środowisko pracy, zorganizować siebie, by pracować pomimo rozproszeń. Do domu wracałam zmęczona, przeładowana bodźcami i zniechęcona. 

W końcu zrozumiałam, że oprócz wiedzy zawodowej muszę też  zbudować  własny system skupienia. Krok po kroku, obserwując siebie, zbudowałam proces, który pozwolił mi pracować niezależnie od warunków, humoru czy pożarów wokół.

Dziś prowadzę serwis Life Geek, jestem współwłaścicielką agencji digitalowej, prowadzę dwa podcasty i ciągle mam jeszcze czas, by podróżować i spędzać go z rodziną. Nauczyłam się efektywnie pracować po kilka godzin dziennie, dzięki czemu mój dzień pracy nie rozciąga się od rana do wieczora.

TY TEŻ TAK MOŻESZ!

PRZEDSTAWIAM CI 4-TYGODNIOWY PROGRAM "SKUP SIĘ WRESZCIE!"

“Skup się wreszcie!” to kompletny system, dzięki któremu stworzysz własny system produktywności, który pomoże ci wyeliminować rozproszenia i pracować w skupieniu.

Stworzyłam go z myślą o szybko zmieniającym się świecie i dostosowałam do specyfiki pracy w obszarach IT i nowych technologii, czyli miejsc, w których sama pracowałam i dobrze znam ich specyfikę.

Zamiast ciągle lawirować między zadaniami, współpracownikami, którzy nie dają pracować i wiecznie brzęczącą komórką, możesz:

 • Nauczyć się, co cię rozprasza i jak pracować nad własnym skupieniem
 • Nauczyć się, jak mądrze wykorzystywać internet, gdy pracujesz
 • Układać dzień pracy, by pracować mniej, ale efektywniej
 • Zbudować środowisko sprzyjające skupieniu, by w maksymalnie 10 minut osiągać stan pełnego skupienia
 • Priorytetyzować zadania tak, by faktycznie robić te, które są ważne
 • Poznać wiele przydatnych tricków, dzięki którym dużo łatwiej jest się skupić na zadaniu

ONI MI JUŻ ZAUFALI

OPINIE KURSANTÓW

Na przełomie lipca i sierpnia odbyła się pierwsza, bezpłatna edycja kursu, w której wzięło udział ponad 150 osób!. A oto wrażenia kursantów.

"Po kursie mam uporządkowaną wiedzę, biurko i umysł"

Do tej pory byłam niezorganizowana, chaotyczna i wszystko mnie rozpraszało. Po kursie mam uporządkowaną wiedzę, biurko i umysł, przez co pokonałam prokrastynację i lepiej organizuje swój czas pracy. Wiem, co może mnie rozpraszać i jak radzić sobie z przeciwnościami.

PAULINA GRABARA

"Najlepsze co można zrobić dla siebie, żeby uczynić pracę bardziej efektywną."

Najlepsze co można zrobić dla siebie, żeby uczynić pracę (i nie tylko) bardziej efektywną, a życie mniej stresującym. A przede wszystkim doskonała piguła wiedzy o tym, jak wybierać to, co najważniejsze i nie tracić czasu oraz uwagi na pierdoły, które codziennie nas torpedują.

TOMASZ POPIELARCZYK

"W jednym miejscu znalazłam wszystko to co chciałam."

Warto, jeśli nadal masz problem z ogarnięciem się w pracy. W jednym miejscu znalazłam wszystko to co chciałam i dużo więcej o skupieniu, planowaniu i zarządzaniu sobą w czasie.

 

ANNA SZALIŃSKA

POPRAW KONCENTRACJĘ W 30 DNI!

KONIEC Z DNIAMI, W KTÓRYCH WYDAJE CI SIĘ, ŻE NIC NIE ZROBIŁEŚ

W kursie krok po kroku przejdziesz przez system, który naprawdę działa. Nigdy więcej dni, gdy orientujesz się, że prokrastynujesz do południa zamiast pracować, koniec z rozpraszaniem się “wrzutami”, przeszkadzającymi współpracownikami i wiecznie migającym okienkiem powiadomień mailowych!

POWIADOMIENIA I CYFROWE ROZPROSZENIA

Próbujesz robić swoją robotę, ale co chwilę przeszkadza ci mail, telefon, albo inne powiadomienie. Wiesz, że powinieneś się ich pozbyć, ale nigdy nie było czasu albo okazji, by porządnie się tym zająć. No i co, jeśli przeoczysz coś naprawdę ważnego?

W kursie “Skup się wreszcie!’ nauczysz się jak krok po kroku zoptymalizować ten strumień cyfrowych rozproszeń. Pokażę ci, jak pracować z mailem, komórką, telefonem, komputerem, by mieć czas na głęboką pracę, ale nie odcinać się kompletnie od tych wiadomości – w końcu to też twoja praca!

FOMO (FEAR OF MISSNG OUT)

FOMO – Fear Of Missing Out – obiecujesz sobie, że będziesz pracować produktywnie i w skupieniu, a kilka chwil później orientujesz się, że ostatnie pół godziny przeglądałeś Instagrama albo rozmawiałeś przez Messengera. Sięgasz po komórkę na spotkaniach i w kuchni, gdy robisz sobie kawę, a informacje od znajomych są dla ciebie bardziej interesujące niż praca.

W kursie “Skup się wreszcie!” nauczysz się tworzyć takie środowisko pracy, by FOMO było mniejsze i nie odciągało cię od pracy, którą potrzebujesz zrobić. Bez specjalnych wyrzeczeń.

ZAGUBIENIE, DEZORIENTACJA I WRZUTY

Wiesz, co trzeba zrobić, ale nie dajesz rady się tym zając, bo na głowie jeszcze wiele innych spraw. Ktoś prosi cię o przysługę, ktoś chce iść na kawę, a projekty się mnożą i nie wiadomo, co jest pilne

W kursie “Skup się wreszcie!’ pokażę ci, że da się to wszystko poukładać. Dowiesz się, jak zminimalizować ten niepokój, który towarzyszy liście zadań, która ciągnie się bez końca. Dowiesz się, jak pracować nad jedną rzeczą naraz, bez narażania się na niezadowolenie współpracowników czy szefa.

sprawdzony 4-stopniowy system
pracy nad koncentracją

Stworzony w ciągu 10 lat pracy w szybko zmieniającym się środowisku, 
wielu projektach i w miejscach, gdzie praca w skupieniu wymaga wiele siły woli.

Obserwacja

Dowiesz się, jak identyfikować rozproszenia i spadki efektywności, co konkretnie cię rozprasza i ile czasu potrzebujesz, by faktycznie wykonać swoje zadania.

OGRANICZANIE

Poznasz najważniejsze przyczyny rozproszeń w miejscu pracy i nauczysz się jak mądrze z nimi pracować. Dowiesz się, jakich narzędzi używać i czego unikać.

Eliminacja

Koncentracja to sztuka skupiania się na jednej rzeczy naraz. Dowiesz się, jak eliminować rzeczy mniej ważne i wybierać te, które naprawdę musisz zrobić.

Organizacja

Podzielę się z tobą najważniejszymi zasadami dobrej organizacji pracy, tak by nie tracić czasu na rzeczy, które nie są ważne i skupić się na tym, co przynosi wymierne korzyści.

Gorąco polecam kurs! Prezentowane metody nie są magicznymi sztuczkami, które w cudowny sposób zrobią z nas tytanów pracy, ale sprawdzonymi, skutecznymi sposobami na walkę z codziennymi rozproszeniami, podane w taki sposób, że z łatwością wdrożysz je do codziennej rutyny i podniesiesz swoją produktywność. Lekka forma i metoda małych kroczków pozwalają oswoić Ci się z nowym porządkiem, nie topiąc Cię od razu w Rowie Mariańskim nowych zasad. To pozwala sprawdzić co naprawdę działa u Ciebie i zacząć tak pracować. Wspomnę tylko, że Natalia jest do tej pory pierwszą osobą, która zmusiła mnie do posprzątania pulpitu. I ciągle jest on czysty 🙂

MAGDALENA KUDŁACZ

CO WCHODZI W SKŁAD KURSU?

DOŁĄCZ DZIŚ, BY OTRZYMAĆ DOSTĘP
DO WYJĄTKOWYCH BONUSÓW

(To ostatnia szansa na dołączenie do kursu w 2019 roku, następna edycja odbędzie się najwcześniej w drugim kwartale przyszłego roku!)

ssw_zawartosc

4 TYGODNIOWY
KURS

Program kursu ułożony jest tak, by krok po kroku przeprowadzić cię przez cały system pracy w skupieniu. Moduły odblokowywane będą tydzień po tygodniu.

checklisty
i ćwiczenia

Otrzymujesz dostęp do PDFów do druku, checklist itp., by móc przepracować i od razu wdrożyć wiedzę z konkretnej lekcji.

Materiały
wideo

Krótkie, maksymalnie 15-minutowe lekcje z konkretnymi, gotowymi do zastosowania wskazówkami dotyczącymi eliminacji rozproszeń i nauki skupienia.

Materiały
audio

Każda lekcja dostępna jest również w wersji MP3 do słuchania – możesz pobrać ją i słuchać gdzie chcesz i kiedy chcesz!

Ucz się
gdzie chcesz

Platforma kursowa dostępna z dowolnego miejsca na świecie i na dowolnym sprzęcie – laptop, tablet, telefon.

PRYWATNA GRUPA
MASTERMIND

Uzyskasz dostęp do prywatnej grupy na Facebooku, gdzie otrzymasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania, obejrzysz bonusowe webinary i otrzymasz sporą dawkę motywacji!

SPECJALNE BONUSY DOSTĘPNE
TYLKO W TEJ EDYCJI KURSU!

WEBINAR:
JAK WYRABIAĆ NAWYKI?

Podczas tego webinaru nauczysz się jak budować dobre nawyki i jak eliminować złe. Dowiesz się, jak pracować z nawykami – nie tylko w pracy, ale i prywatnie!

LIVE tylko w tej edycji kursu!

WEBINAR: Kompletny Inbox Zero

Zdradzę wszystkie tajniki skutecznej organizacji skrzynki pocztowej oraz system, dzięki któremu pozbędziesz się nadmiaru przychodzącej poczty

LIVE tylko w tej edycji kursu!

WEBINAR: Planowanie w Nozbe

Pokażę ci, jak organizować zadania w narzędziu do planowania online na przykładzie polskiego Nozbe.

LIVE tylko w tej edycji kursu!

LIVE Q&A

Cotygodniowe spotkania na żywo w grupie na Facebooku, gdzie odpowiadam na pytania, wspieram i podpowiadam, jak dobrze wdrażać taktyki z kursu.

Tylko w tej edycji kursu!

Wsparcie mailowe

Każdy z uczestników pierwszej edycji kursu otrzymuje w bonusie 1 godzinę indywidualnych konsultacji mailowych do wykorzystania w trakcie trwania kursu.

Tylko w tej edycji kursu!

Dożywotni dostęp

Następne edycje dostępne będą na maksymalnie 12 miesięcy. Jeśli kupisz kurs teraz, otrzymasz dostęp na tak długo, jak długo istnieć będzie Life Geek!

Tylko w tej edycji kursu!

Naucz się, jak pracować wydajniej
i wychodzić z pracy z poczuciem spełnienia

Oto jak wygląda agenda kursu:

KURS POWRÓCI W MARCU 2020

Moduł 1, Tydzień 1:
WPROWADZENIE

 1. Wprowadzenie
 2. Plan gry
 3. Jak studiować kurs
 4. Kim jest twoja trenerka?
 5. Praca domowa

Moduł 2, Tydzień 1:
OBSERWACJA

 1. Wprowadzenie
 2. Czym jest skupienie?
 3. Jak działa mózg?
 4. Twój rytm dnia
 5. Nawyki związane ze skupieniem
 6. Twój tryb pracy w skupieniu
 7. Praca domowa

Moduł 3, Tydzień 2: OGRANICZANIE

 1. Wprowadzenie
 2. Porządki w komputerze
 3. Porządki w przeglądarce
 4. Porządki w skrzynce pocztowej
 5. Porządki w social media
 6. Porządki w telefonie
 7. Praca domowa

Moduł 4, Tydzień 3:
ELIMINOWANIE

 1. Wprowadzenie
 2. Przestrzeń w pracy
 3. Hałas i muzyka
 4. Co masz do zrobienia?
 5. Czy da się robić 2 rzeczy naraz?
 6. Ograniczenie zbędnej komunikacji
 7. FOMO
 8. Przerwy i eliminowanie skupienia
 9. Praca domowa

Moduł 5, Tydzień 4:
ORGANIZACJA

 1. Rytuał skupienia i powrotu do skupienia
 2. Poranek – jedna / trzy najważniejsze rzeczy
 3. Czas minimalny i maksymalny
 4. Metoda pomodoro
 5. Czas na pracę vs. czas na komunikację
 6. Planowanie internetu
 7. Zwalczanie prokrastynacji
 8. Praca domowa

Moduł 6, Tydzień 4: PODSUMOWANIE

 1. Podsumowanie kursu
 2. Co dalej – grupa
 3. Co dalej – prośba
 4. Co dalej – pracujmy razem!
 5. Praca domowa

ZOBACZ PRZYKŁADOWĄ LEKCJĘ

PODSUMUJMY...

OTO, CO DOSTANIESZ W RAMACH KURSU

4-tygodniowy kurs (dożywotni dostęp)

4 tygodnie intensywnych ćwiczeń, które pomogą ci pracować mniej chaotycznie i szybciej, mieć więcej czasu wolnego na rozwój hobby i to, co dla ciebie ważne, wychodzić z pracy z poczuciem spełnienia, osiągnąć wewnętrzny spokój, odczuwać satysfakcję z produktywnego dnia i nie mieć poczucia winy, że marnujesz czas!

WARTOŚĆ: 997 zł
BONUS 1: Webinar LIVE "Nawyki sprzyjające skupieniu"
Nauczysz się jak budować dobre nawyki i jak eliminować złe.
WARTOŚĆ: 197 zł
BONUS 2: Webinar LIVE "Kompletny Inbox Zero"
Zdradzę wszystkie tajniki skutecznej organizacji skrzynki pocztowej oraz system, dzięki któremu pozbędziesz się nadmiaru przychodzącej poczty
WARTOŚĆ: 197 zł
BONUS 3: Webinar LIVE "Planowanie w Nozbe"
Pokażę ci, jak organizować zadania w narzędziu do planowania online na przykładzie polskiego Nozbe.
WARTOŚĆ: 197 zł
BONUS 4: 1-godzinna prywatna indywidualna konsultacja mailowa
Każdy z uczestników pierwszej edycji kursu otrzymuje w bonusie 1 godzinę indywidualnych konsultacji mailowych do wykorzystania w trakcie trwania kursu
WARTOŚĆ: 297 zł
Live Q&A

Cotygodniowe spotkania na żywo w grupie mastermind, gdzie odpowiadam na pytania, wspieram i podpowiadam, jak dobrze wdrażać taktyki z kursu.

WARTOŚĆ: bezcenne!

Razem wartość kursu: 1885 zł

Cena w pierwszej edycji: 319 197 zł!

14-dniowa 100% gwarancja zwrotu pieniędzy

Pokochaj kurs albo zwrócę ci pieniądze!

Kurs przeprowadzi cię krok po kroku przez wszystkie elementy potrzebne do tego, by zacząć pracować wydajniej i mądrzej. Potwierdzają to opinie kursantów, a także mój sprawdzony system, który do tej pory wypróbowało ponad 150 osób! Jeśli jednak po 14 dniach od rozpoczęcia kursu poczujesz, że dowolny element tego kursu nie jest dla ciebie – zwrócę ci pieniądze.

Po prostu napisz na kursy@lifegeek.pl, a ja przeleję ci z powrotem całą kwotę, którą zapłacisz za kurs. Bez pytań, bez problemów. 

A ja wierzę w wyniki, bo
mam na to konkretne dowody...

TwojA TRENERKA

Uczę osoby pracujące w branżach nowoczesnych technologii i kreatywnych jak mądrzej i sprytnej żyć, pracować i uczyć się, by pozostać w zgodzie ze sobą i tym, co dla nas ważne. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w IT i branży gier dobrze wiem, przed jakimi wyzwaniami stoją. Uczę o narzędziach, sposobie myślenia i organizacji pracy, które sprzyjają skupionemu, skoncentrowanemu na osobistych celach życiu. Mam za sobą kilkadziesiąt godzin na sali szkoleniowej, a w ramach Life Geek przeszkoliłam już ponad 500 osób.

MASZ PYTANIA? WĄTPLIWOŚCO?

OTO ODPOWIEDZI!

Zapisy na kurs kończą się dokładnie 22 października o 20:00. Nie mam jeszcze ustalonej daty kolejnej edycji kursu i nie jestem w stanie powiedzieć, kiedy będzie można się znowu zapisać. Dlatego jeśli chcesz już za miesiąc pracować spokojniej i wydajniej, to zapisz się dziś!

Kurs zaprojektowany został z myślą o osobach, które pracują w szeroko rozumianej branży IT / gamedev na etacie lub w formie zdalnej w systemie “no-office”, głównie ze względu na elementy związane z pracą w hałasie i współpracownikami. Jeśli jesteś freelancerem, ta część szkolenia może ci się zwyczajnie do niczego nie przydać. 

 

Z doświadczenia pierwszej edycji wiem, że kurs może być mniej przydatny dla osób, które nie mają swobody w organizowaniu swojego czasu, pracując np. w systemie ticketowym lub będąc zależnymi od szybkich reakcji na maila (obsługa klienta, tłumaczenia). To nie znaczy, że nie warto go przejść, ale na pewno kilka tricków będzie dla ciebie mniej przydatnych!

To zależy. Kurs przygotowany został tak, by pomóc przede wszystkim osobom, które pracują w zespołach (w tym w zdalnych zespołach) i część zagadnień (na przykład lekcja o współpracownikach) może ci się nie przydać. Ale sam czterostopniowy proces dochodzenia do skupienia: Obserwacja – Ograniczanie – Eliminacja – Organizacja zadziała u każdego, więc w tak niskiej cenie grzech nie spróbować. 😉 Jeśli masz wątpliwości, napisz do mnie na kurs@lifegeek.pl, przeanalizujemy wspólnie twoją sytuację i jeśli uznam, że kurs ci się do niczego nie przyda – po prostu szczerze odradzę ci uczestnictwo w nim.

Oczywiście! Odkładanie rzeczy na poźniej jest nierozerwalnie związane z rozproszeniami – powiadomienia z mediów społecznościowych, rozmowy ze współpracownikami zamiast pracy czy stan w którym “nie wiesz w co masz ręce włożyć” i nie umiesz zmusić się do pracy – to wszystko przyczyny prokrastynacji i przy okazji… zagadnienia, które poruszamy na kursie!

Edycja V.I.P. to pierwsza płatna edycja tego kursu. W zamian za zaufanie, jakie otrzymuję od ciebie, odwdzięczam się: niższą ceną (to najniższa cena, za jaką kiedykolwiek będzie można kupić ten kurs), indywidualnym wsparciem mailowym dla każdego uczestnika (tylko w edycji V.I.P!), dodatkowymi webinarami oraz dostępem do kursu i grupy kursowej na zawsze. Dzięki twoim wskazówkom i uwagom powstawać będą też bonusowe materiały do kursu.

Nie. W edycji V.I.P. nowe moduły udostępniane będą w tempie jeden moduł na tydzień. Da ci to czas na spokojne przerobienie wszystkich ćwiczeń. Startujemy 28 października 2019.

Dostęp do platformy dostaniesz od razu, ale kurs startuje dopiero 28 października, w poniedziałek.

Każda lekcja trwa zaledwie 10-15 minut. Jeśli nie masz czasu jej obejrzeć, będziesz mieć pod ręką również nagranie audio do przesłuchania na przykład podczas jazdy do pracy. 

Każdy moduł kończy się podsumowującym zadaniem domowym, którego wykonanie utrwala wszystko, czego nauczysz się na kursie i przy okazji krok po kroku przybliża cię do maksymalnego skupienia.

Oczywiście! Pracujesz kiedy chcesz i jak chcesz. I choć zachęcam, by mieć głowę wolną od pracy w weekendy, to bez problemu obejrzysz i przerobisz wszystkie lekcje z danego modułu w ciągu jednego popołudnia, tak żeby wdrożyć wszystko czego się nauczysz w następnym tygodniu pracy!

Kurs znajdziesz na specjalnej platformie, do której otrzymasz dostęp zaraz po zakupie. Materiały będą tam dostępne cały czas i możesz do nich bez problemu wracać kiedy chcesz. Dodatkowo wszyscy kursanci otrzymają dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie spotykać się będziemy co tydzień na Q&A oraz dodatkowych webinarach.

Kurs nie jest żadną tajną magią. Nie uczysz się też tajemnych sztuczek ani ćwiczeń na koncentrację. Identyfikujemy wszystkie rozproszenia, jakie stoją na twojej drodze, a potem krok po kroku, systematycznie eliminujemy je lub minimalizujemy ich wpływ korzystając z prostych systemów produktywności i darmowych narzędzi dostępnych na rynku. Jeśli przejdziesz cały kurs krok po kroku i sumiennie wykonasz wszystkie zadania, na pewno odczujesz różnicę – tak jak 150 uczestników pierwszej edycji.

Oczywiście! Jeśli tylko zaznaczysz, że chcesz otrzymać fakturę VAT, system automatycznie wyśle ci ją na wskazany adres.

Jeśli kurs nie spełni twoich oczekiwań, możesz zrezygnować z niego do 14 dni po zakupie. Po prostu napisz do mnie bezpośrednio na kursy@lifegeek.pl i zwrócę ci 100% pieniędzy. 

Nie ma sprawy! Napisz do mnie na kursy@lifegeek.pl i zobaczymy, co da się zrobić.

Ciągle nie możesz się zdecydować?
Oto, co mówią kursanci...

"Zapisuj się bez zastanowienia."

Po pierwsze primo – zapisuj się bez zastanowienia. Po drugie primo – sposób, w jaki Natalia przekazuje wiedzę jest łatwy, lekki i przyjemny. Zero zadęcia, kołczowania i innych takich pierdół. Wszystko przedstawione w fajny i przyjazny sposób. Do tego Natalia mówi o różnych lifehackach, które zadziałały u niej i zachęca do wypróbowania u siebie. Po trzecie primo – robi to Natalia, więc jak może być złe? 😉

BARTOSZ WANOT

"Jeśli szukasz skondensowanej wiedzy, to ten kurs jest dla Ciebie."

Jeżeli szukasz: skondensowanej, konkretnie przekazanej wiedzy, bazy, żeby trenować i zgłębiać temat, pracy domowej, która pozwoli Ci natychmiast sprawdzić i utrwalić zdobyte informacje, klarownego przedstawienia technologicznych rozwiązań, które mogą ułatwić Ci życie, to ten kurs jest dla Ciebie.

MARTA WIERZBOŁOWSKA

"Chcesz mieć więcej czasu dla siebie?"

Nie wiesz, czemu nie potrafisz się skupić? Zastanawiasz się, czy możesz być bardziej produktywny? W ogóle zastanawiałeś się, czy jesteś produktywny i ile czasu ucieka Ci na pierdoły? Nie wiesz, czemu znowu nic nie zrobiłeś przez cały dzień albo progres jest szczątkowy? Czy na pewno zdajesz sobie sprawę z rzeczy, które Cię rozpraszają? Chcesz mieć więcej czasu dla siebie? Wystarczy, że na jedno z tych pytań odpowiesz sobie szczerze tak i moim zdaniem powinieneś przysiąść mocno do tego kursu.

MARCIN BRACISIEWICZ

Naucz się, jak pracować produktywniej, eliminować rozproszenia i skupiać się w każdych warunkach jak ponad 150 kursantów!