OGARNIĘTE PONIEDZIAŁKI

Cotygodniowe spotkania online o produktywności i… ogarnianiu!

CZEŚĆ, TU NATALIA

Uczę osoby pracujące w branżach nowoczesnych technologii i kreatywnych jak mądrzej i sprytnej żyć, pracować i uczyć się, by pozostać w zgodzie ze sobą i tym, co dla nas ważne. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w IT i branży gier dobrze wiem, przed jakimi wyzwaniami stoją. Uczę o narzędziach, sposobie myślenia i organizacji pracy, które sprzyjają skupionemu, skoncentrowanemu na osobistych celach życiu. Mam za sobą kilkadziesiąt godzin na sali szkoleniowej, a w ramach Life Geek przeszkoliłam już ponad 500 osób.

Stale rosnąca biblioteka webinarów. Gdziekolwiek jesteś.

W ramach Ogarniętych Poniedziałków co tydzień uczę narzędzi, które pomagają żyć i pracować smart. Jeśli chcesz zacząć lepiej ogarniać życie i pracę, ale narzędzia, teorie i sposoby na produktywne życie przerastają cię, to tu znajdziesz najważniejsze i najpotrzebniejsze narzędzia.

Po webinarze nagranie dostępne jest za darmo przez 48 godzin, a następnie trafia do biblioteczki Ogarniętych Poniedziałków, czyli tutaj.

Opinie o moich
szkoleniach i webinarach

„Super! Fantastyczny webinar  Było mocno konkretnie i fajna prezentacja!”

Anna, webinar w ramach Ogarniętych Poniedziałków


„Dzisiejszy webinar super. Jest motywacja”

Kasia, webinar w ramach Ogarniętych Poniedziałków„Widać, że tematyka Natalię osobiście interesuje i dlatego potrafi przekazać informacje z pasją”

Anna, kursantka Life Geek

Kolejne webinary
wkrótce!

Docelowo w ramach Ogarniętych Poniedziałków powstanie aż 50 webinarów dotyczących różnych aspektów produktywności – od narzędzi online, poprzez sposoby, sztuczki i lifehacki ułatwiające pracę i poruszanie się wśród internetowych narzędzi.

Im więcej webinarów w bibliotece, tym wyższa cena. Nie zwlekaj i kup dostęp w najniższej cenie!

NADCHODZĄCE WEBINARY:

Kryzysowe planowanie
Podstawy zarządzania projektami w Clickup
Produktywność w czasach kwarantanny – jak pracować?
Metoda Pomodoro
Zautomatyzuj WSZYSTKO z IFTT

….i wiele więcej!