Autorski program, w którym nauczę cię, jak pracować produktywniej, wyeliminować rozproszenia i wreszcie zrobić robotę!

Po prostu…

SKUP SIĘ WRESZCIE!

ZAPISY ZAKOŃCZONE

Poznaj 4-stopniowy system pracy w skupieniu, dzięki któremu już ponad 250 studentów nauczyło się, jak lepiej się zorganizować, opanować powódź zadań i wreszcie mieć czas na to, co naprawdę ważne!

CZY TO WSZYSTKO

NIE BRZMI ZNAJOMO?

"CZUJĘ, ŻE CZAS PRZECIEKA MI PRZEZ PALCE"

Czy nie masz tak, że z roku na rok coraz gorzej radzisz sobie z wykonywaniem zadań? Wydaje ci się, że leniuchujesz zamiast pracować – lista zadań rośnie, a czas jakby się kurczy? Próbujesz robić wszystko szybciej, nawet podcastów i audiobooków słuchasz na 2x, ale i tak nie potrafisz skupić się na najprostszych zadaniach?

A może przynajmniej raz przewinęło ci się przez myśl:

Mam dobrą wiadomość: to nie twoja wina.

Pracujemy w środowisku, które zupełnie nie sprzyja skupieniu. Maile, telefony, powiadomienia, do tego mnóstwo zadań – nikt nie uczy, jak sobie z tym radzić i jak poukładać pracę. Dziś, pracując na dowolnym stanowisku, które wymaga komputera, twój mózg bardziej przypomina wiewiórkę na kofeinie, niż narzędzie codziennej pracy.

To dlatego zwykła dyscyplina czy postanowienie „najbliższą godzinę spędzę pracując bez rozproszeń” nie działa.

Na pewno nie będziesz.

A WIEM TO WSZYSTKO, BO...

JA TEŻ TAK MIAŁAM

MOJA HISTORIA

CZEŚĆ, TU NATALIA

Przez ponad 10 lat pracowałam w miejscach, które powodowały problemy ze skupieniem – IT, nowe media, gamedev. Bywały dni, gdy liczba spotkań była równa godzinom pracy, a ciągłe wrzuty, zmiany i rozmowy spychały na bok ważną pracę. Nie potrafiłam zadbać o środowisko pracy, zorganizować siebie, by pracować pomimo rozproszeń. Do domu wracałam zmęczona, przeładowana bodźcami i zniechęcona. 

W końcu zrozumiałam, że oprócz wiedzy zawodowej muszę też  zbudować  własny system skupienia. Krok po kroku, obserwując siebie, zbudowałam proces, który pozwolił mi pracować niezależnie od warunków, humoru czy pożarów wokół.

Dziś prowadzę serwis Life Geek, jestem współwłaścicielką agencji digitalowej, prowadzę dwa podcasty i ciągle mam jeszcze czas, by podróżować i spędzać go z rodziną. Nauczyłam się efektywnie pracować po kilka godzin dziennie, dzięki czemu mój dzień pracy nie rozciąga się od rana do wieczora.

TY TEŻ TAK MOŻESZ!

PRZEDSTAWIAM CI 6-TYGODNIOWY PROGRAM "SKUP SIĘ WRESZCIE!"

„Skup się wreszcie!” to kompletny system, dzięki któremu stworzysz własny system produktywności, który pomoże ci wyeliminować rozproszenia i pracować w skupieniu.

Stworzyłam go z myślą o szybko zmieniającym się świecie i dostosowałam do specyfiki pracy w obszarach IT i nowych technologii, czyli miejsc, w których sama pracowałam i dobrze znam ich specyfikę.

Zamiast ciągle lawirować między zadaniami, współpracownikami, którzy nie dają pracować i wiecznie brzęczącą komórką, możesz:

ONI MI JUŻ ZAUFALI

OPINIE KURSANTÓW

Na przełomie lipca i sierpnia odbyła się pierwsza, bezpłatna edycja kursu, w której wzięło udział ponad 150 osób!. A oto wrażenia kursantów.

"Po kursie mam uporządkowaną wiedzę, biurko i umysł"

Do tej pory byłam niezorganizowana, chaotyczna i wszystko mnie rozpraszało. Po kursie mam uporządkowaną wiedzę, biurko i umysł, przez co pokonałam prokrastynację i lepiej organizuje swój czas pracy. Wiem, co może mnie rozpraszać i jak radzić sobie z przeciwnościami.

PAULINA GRABARA

"Najlepsze co można zrobić dla siebie, żeby uczynić pracę bardziej efektywną."

Najlepsze co można zrobić dla siebie, żeby uczynić pracę (i nie tylko) bardziej efektywną, a życie mniej stresującym. A przede wszystkim doskonała piguła wiedzy o tym, jak wybierać to, co najważniejsze i nie tracić czasu oraz uwagi na pierdoły, które codziennie nas torpedują.

TOMASZ POPIELARCZYK

"W jednym miejscu znalazłam wszystko to co chciałam."

Warto, jeśli nadal masz problem z ogarnięciem się w pracy. W jednym miejscu znalazłam wszystko to co chciałam i dużo więcej o skupieniu, planowaniu i zarządzaniu sobą w czasie.

 

ANNA SZALIŃSKA

POPRAW KONCENTRACJĘ W 6 TYGODNI!

KONIEC Z DNIAMI, W KTÓRYCH WYDAJE CI SIĘ, ŻE NIC NIE ZROBIŁEŚ

W kursie krok po kroku przejdziesz przez system, który naprawdę działa. Nigdy więcej dni, gdy orientujesz się, że prokrastynujesz do południa zamiast pracować, koniec z rozpraszaniem się „wrzutami”, przeszkadzającymi współpracownikami i wiecznie migającym okienkiem powiadomień mailowych!

POWIADOMIENIA I CYFROWE ROZPROSZENIA

Próbujesz robić swoją robotę, ale co chwilę przeszkadza ci mail, telefon, albo inne powiadomienie. Wiesz, że powinieneś się ich pozbyć, ale nigdy nie było czasu albo okazji, by porządnie się tym zająć. No i co, jeśli przeoczysz coś naprawdę ważnego?

W kursie „Skup się wreszcie!’ nauczysz się jak krok po kroku zoptymalizować ten strumień cyfrowych rozproszeń. Pokażę ci, jak pracować z mailem, komórką, telefonem, komputerem, by mieć czas na głęboką pracę, ale nie odcinać się kompletnie od tych wiadomości – w końcu to też twoja praca!

FOMO (FEAR OF MISSNG OUT)

FOMO – Fear Of Missing Out – obiecujesz sobie, że będziesz pracować produktywnie i w skupieniu, a kilka chwil później orientujesz się, że ostatnie pół godziny przeglądałeś Instagrama albo rozmawiałeś przez Messengera. Sięgasz po komórkę na spotkaniach i w kuchni, gdy robisz sobie kawę, a informacje od znajomych są dla ciebie bardziej interesujące niż praca.

W kursie „Skup się wreszcie!” nauczysz się tworzyć takie środowisko pracy, by FOMO było mniejsze i nie odciągało cię od pracy, którą potrzebujesz zrobić. Bez specjalnych wyrzeczeń.

ZAGUBIENIE, DEZORIENTACJA I WRZUTY

Wiesz, co trzeba zrobić, ale nie dajesz rady się tym zając, bo na głowie jeszcze wiele innych spraw. Ktoś prosi cię o przysługę, ktoś chce iść na kawę, a projekty się mnożą i nie wiadomo, co jest pilne

W kursie „Skup się wreszcie!’ pokażę ci, że da się to wszystko poukładać. Dowiesz się, jak zminimalizować ten niepokój, który towarzyszy liście zadań, która ciągnie się bez końca. Dowiesz się, jak pracować nad jedną rzeczą naraz, bez narażania się na niezadowolenie współpracowników czy szefa.

sprawdzony 4-stopniowy system
pracy nad koncentracją

Stworzony w ciągu 10 lat pracy w szybko zmieniającym się środowisku, 
wielu projektach i w miejscach, gdzie praca w skupieniu wymaga wiele siły woli.

Obserwacja

Dowiesz się, jak identyfikować rozproszenia i spadki efektywności, co konkretnie cię rozprasza i ile czasu potrzebujesz, by faktycznie wykonać swoje zadania.

OGRANICZANIE

Poznasz najważniejsze przyczyny rozproszeń w miejscu pracy i nauczysz się jak mądrze z nimi pracować. Dowiesz się, jakich narzędzi używać i czego unikać.

Eliminacja

Koncentracja to sztuka skupiania się na jednej rzeczy naraz. Dowiesz się, jak eliminować rzeczy mniej ważne i wybierać te, które naprawdę musisz zrobić.

Organizacja

Podzielę się z tobą najważniejszymi zasadami dobrej organizacji pracy, tak by nie tracić czasu na rzeczy, które nie są ważne i skupić się na tym, co przynosi wymierne korzyści.

Gorąco polecam kurs! Prezentowane metody nie są magicznymi sztuczkami, które w cudowny sposób zrobią z nas tytanów pracy, ale sprawdzonymi, skutecznymi sposobami na walkę z codziennymi rozproszeniami, podane w taki sposób, że z łatwością wdrożysz je do codziennej rutyny i podniesiesz swoją produktywność. Lekka forma i metoda małych kroczków pozwalają oswoić Ci się z nowym porządkiem, nie topiąc Cię od razu w Rowie Mariańskim nowych zasad. To pozwala sprawdzić co naprawdę działa u Ciebie i zacząć tak pracować. Wspomnę tylko, że Natalia jest do tej pory pierwszą osobą, która zmusiła mnie do posprzątania pulpitu. I ciągle jest on czysty 🙂

MAGDALENA KUDŁACZ

CO WCHODZI W SKŁAD KURSU?

DOŁĄCZ DZIŚ, BY OTRZYMAĆ DOSTĘP
DO WYJĄTKOWYCH BONUSÓW

(Następna edycja kursu już we wrześniu!)

ssw_zawartosc

6 TYGODNIOWY
KURS

Program kursu ułożony jest tak, by krok po kroku przeprowadzić cię przez cały system pracy w skupieniu. Najaktualniejsza i praktyczna wiedza na temat koncentracji.

checklisty
i ćwiczenia

Otrzymujesz dostęp do PDFów do druku, checklist do pobrania na komputer czy smartfona, by móc przepracować i od razu wdrożyć wiedzę z konkretnej lekcji.

Materiały
wideo

Krótkie, maksymalnie 15-minutowe lekcje z konkretnymi, gotowymi do zastosowania wskazówkami dotyczącymi eliminacji rozproszeń i nauki skupienia dostępne na platformie online.

Materiały
audio

Każda lekcja dostępna jest również w wersji MP3 do słuchania – możesz pobrać ją i słuchać gdzie chcesz i kiedy chcesz! Idealna na spacer czy do samochodu – ucz się szybciej i efektywniej!

2X LIVE Q&A

Dwa spotkania na żywo w grupie na Facebooku, gdzie odpowiadam na pytania, wspieram i podpowiadam, jak dobrze wdrażać taktyki z kursu. Wszystkie spotkania są nagrywane i zostają na platformie.

PRYWATNA GRUPA
MASTERMIND

Uzyskasz dostęp do prywatnej grupy na Facebooku, gdzie otrzymasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania, obejrzysz bonusowe webinary i otrzymasz sporą dawkę motywacji!

SPECJALNE BONUSY 

Bonusy dostępne są od razu po zakupie kursu, tak długo jak długo masz do niego dostęp. Możesz je obejrzeć i przerobić w dowolnym momencie!

WEBINAR:
JAK WYRABIAĆ NAWYKI?

Podczas tego webinaru nauczysz się jak budować dobre nawyki i jak eliminować złe. Dowiesz się, jak pracować z nawykami – nie tylko w pracy, ale i prywatnie!

WEBINAR: Kompletny Inbox Zero

Zdradzę wszystkie tajniki skutecznej organizacji skrzynki pocztowej oraz system, dzięki któremu pozbędziesz się nadmiaru przychodzącej poczty

WEBINAR: Planowanie
w Nozbe

Pokażę ci, jak organizować zadania w narzędziu do planowania online na przykładzie polskiego Nozbe.

BOOTCAMP:
OGARNIJ ASAPY

Zapis 5-dniowego bootcampu, z którym precyzyjnie określisz swoje najważniejsze priorytety i krok po kroku dowiesz się, jak działać skutecznie. To praktycznie kurs w kursie!

WORKBOOK SKUP SIĘ WRESZCIE

Zeszyt z ćwiczeniami i lekcjami z kursu w wygodnej formie PDF, dzięki czemu wszystkie treści masz zawsze w jednym miejscu.

WEBINAR O PRACY W ZESPOLE Z EKSPERTKĄ

Lidia Kocur, ekspertka od rozwiązywania konfliktów w zespole opowie o tym, jak pracować w skupieniu, gdy przeszkadzają nie tylko social media, ale i… współpracownicy.

A OTO, CO MÓWIĄ UCZESTNICY
TRZECH POPRZEDNICH EDYCJI

Naucz się, jak pracować wydajniej
i wychodzić z pracy z poczuciem spełnienia

Oto jak wygląda agenda kursu:

Tydzień 1: WPROWADZENIE

 1. Powitanie
 2. Plan gry
 3. Jak studiować kurs
 4. Nasz główny cel
 5. Wsparcie w trakcie kursu
 6. Dodatkowe materiały do kursu
 7. Praca domowa

Tydzień 2: OBSERWACJA

 1. Wprowadzenie
 2. Czym jest skupienie?
 3. Jak działa mózg?
 4. Twój rytm dnia
 5. Nawyki związane ze skupieniem
 6. Twój tryb pracy w skupieniu
 7. Praca domowa
 8. BONUS: Implementacja w Rescue Time
 9. BONUS: Implementacja w Toggl
 10. BONUS: Implementacja w Notion

Tydzień 3: OGRANICZANIE

 1. Wprowadzenie
 2. Porządki w komputerze
 3. Porządki w przeglądarce
 4. Porządki w skrzynce pocztowej
 5. Porządki w social media
 6. Porządki w telefonie
 7. Praca domowa
 8. BONUS: Tworzenie w wysokim skupieniu – lista narzędzi

Tydzień 4: ELIMINOWANIE

 1. Wprowadzenie
 2. Przestrzeń w pracy
 3. Hałas i muzyka
 4. Co masz do zrobienia?
 5. Czy da się robić 2 rzeczy naraz?
 6. Ograniczenie zbędnej komunikacji
 7. FOMO
 8. Przerwy i eliminowanie skupienia
 9. Praca domowa
 10. BONUS: Lista przydatnych agregatorów treści 

Tydzień 5: ORGANIZACJA

 1. Rytuał skupienia i powrotu do skupienia
 2. Poranek – jedna / trzy najważniejsze rzeczy
 3. Czas minimalny i maksymalny
 4. Praca w interwałach
 5. Czas na pracę vs. czas na komunikację
 6. Planowanie internetu
 7. Zwalczanie prokrastynacji
 8. Praca domowa
 9. BONUS: Jak przeprowadzić własną, zdalną sesję skupienia
 10. BONUS: Sesja skupienia z Natalią

Tydzień 6: PODSUMOWANIE

 1. Podsumowanie kursu
 2. Co dalej – grupa
 3. Co dalej – prośba
 4. Co dalej – zostańmy razem!
 5. Praca domowa

Bonus: BOOTCAMP OGARNIJ ASAPY

 1. Dzień 1 – Co masz do zrobienia?
 2. Dzień 2 – Pilne i ważne
 3. Dzień 3 – Wysiłek i efekt
 4. Dzień 4 – Matryca priorytetów
 5. Dzień 5 – Priorytety na co dzień

Bonus: WEBINARY UZUPEŁNIAJĄCE

 1. Jak wyrabiać dobre nawyki?
 2. Kompletny Inbox Zero
 3. Proste planowanie w Nozbe
 4. Daj mi się skupić – z Lidią Kocur, ekspertką od konfliktów

Bonus: POZOSTAŁE BONUSY

 1. Workbook kursowy
 2. Nagrania spotkań Q&A
 3. Sesja skupienia z Natalią
 4. Bonus – niespodzianka

Polecam! Część wiedzy teoretycznej miałem już wcześniej, ale na tym się wszystko kończyło i nie przynosiło za bardzo efektów. W sumie bardziej mnie to dołowało, niż pomagało, bo przecież „wiedziałem, czego nie robić”. Kurs dał mi konkretne wskazówki jak zacząć nad tym pracować i framework, żeby pracować nad sobą dalej.

JAKUB MAJEWSKI

PODSUMUJMY...

OTO, CO DOSTANIESZ W RAMACH KURSU

6-tygodniowy kurs (DOSTĘP NIEOGRANICZONY CZASOWO)

Roczny dostęp do 6 tygodni intensywnych ćwiczeń, które pomogą ci pracować mniej chaotycznie i szybciej, mieć więcej czasu wolnego na rozwój hobby i to, co dla ciebie ważne, wychodzić z pracy z poczuciem spełnienia, osiągnąć wewnętrzny spokój, odczuwać satysfakcję z produktywnego dnia i nie mieć poczucia winy, że marnujesz czas! Kurs w formie wideo, audio i pisemnej – uczysz się jak chcesz!

WARTOŚĆ: 997 zł

BONUS 1: Webinar LIVE "Nawyki sprzyjające skupieniu"
Nauczysz się jak budować dobre nawyki i jak eliminować złe.

WARTOŚĆ: 97 zł

BONUS 2: Webinar LIVE "Kompletny Inbox Zero"
Zdradzę wszystkie tajniki skutecznej organizacji skrzynki pocztowej oraz system, dzięki któremu pozbędziesz się nadmiaru przychodzącej poczty

WARTOŚĆ: 97 zł

BONUS 3: Webinar LIVE "Planowanie w Nozbe"
Pokażę ci, jak organizować zadania w narzędziu do planowania online na przykładzie polskiego Nozbe.

WARTOŚĆ: 97 zł

BONUS 4: Bootcamp "OGARNIJ ASAPY"

Zapis 5-dniowego bootcampu, na którym nauczysz się jak prawidłowo wyznaczać priorytety w pracy. To praktycznie kurs w kursie!

WARTOŚĆ: 197 zł

BONUS 5: WEBINAR "DAJ MI SIĘ SKUPIĆ!" Z FACYLITARORKĄ KONFLIKTÓW, LIDIĄ KOCUR

Ekspertka od rozwiązywania konfliktów w zespole, facylitatorka z wieloletnim doświadczeniem opowiada o tym, jak pracować w skupieniu, gdy przeszkadzają nie tylko social media, ale i… współpracownicy.

WARTOŚĆ: 127 zł

BONUS 6: WORKBOOK KURSOWY

Wszystkie lekcje z kursu zebrane w jeden, zgrabny ebook, by mieć materiały o skupieniu zawsze pod ręką.

WARTOŚĆ: 49 zł

Live Q&A

Dwa spotkania na żywo w grupie mastermind (w połowie i na koniec kursu), gdzie odpowiadam na pytania, wspieram i podpowiadam, jak dobrze wdrażać taktyki z kursu.

WARTOŚĆ: bezcenne!

Razem wartość kursu: 1661 ZŁ

ZAPISY ZAKOŃCZONE

Ten kurs to pe-ta-rda! (…) Praktyka, praktyka, praktyka, wyłożona w idealnych proporcjach, nie ogólnikowa ale jednocześnie nie przeraża stopniem trudności i zaawansowania- dla mnie ideał.

ANIA

14-dniowa 100% gwarancja zwrotu pieniędzy

Pokochaj kurs albo zwrócę ci pieniądze!

Kurs przeprowadzi cię krok po kroku przez wszystkie elementy potrzebne do tego, by zacząć pracować wydajniej i mądrzej. Potwierdzają to opinie kursantów, a także mój sprawdzony system, który do tej pory wypróbowało ponad 150 osób! Jeśli jednak po 14 dniach od rozpoczęcia kursu poczujesz, że dowolny element tego kursu nie jest dla ciebie – zwrócę ci pieniądze.

Po prostu napisz na kursy@lifegeek.pl, a ja przeleję ci z powrotem całą kwotę, którą zapłacisz za kurs. Bez pytań, bez problemów. 

A ja wierzę w wyniki, bo
mam na to konkretne dowody...

Posłuchaj Marcina, który wziął udział w darmowej edycji kursu, a potem… kupił go i przeszedł jeszcze raz.

„Kurs był tak dobry, że chciałem ci za niego zapłacić”

TwojA TRENERKA

Uczę osoby pracujące w branżach nowoczesnych technologii i kreatywnych jak mądrzej i sprytnej żyć, pracować i uczyć się, by pozostać w zgodzie ze sobą i tym, co dla nas ważne. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w IT i branży gier dobrze wiem, przed jakimi wyzwaniami stoją. Uczę o narzędziach, sposobie myślenia i organizacji pracy, które sprzyjają skupionemu, skoncentrowanemu na osobistych celach życiu. Mam za sobą kilkadziesiąt godzin na sali szkoleniowej, a w ramach Life Geek przeszkoliłam już ponad 500 osób.

MASZ PYTANIA? WĄTPLIWOŚCO?

OTO ODPOWIEDZI!

Zapisy kończą się 4 września o 20:00. Nie mam jeszcze ustalonej daty kolejnej edycji kursu i nie jestem w stanie powiedzieć, kiedy będzie można się znowu zapisać. Najprawdopodobniej dopiero w przyszłym roku. Dlatego jeśli chcesz już za miesiąc pracować spokojniej i wydajniej, to zapisz się dziś!

Kurs zaprojektowany został z myślą o pracownikach wiedzy, w szczególności z branży nowych technologii, pracujących na etacie lub w formie zdalnej w systemie „no-office”, a także dla freelancerów i soloprenerów.

Z doświadczenia wiem, że kurs może być mniej przydatny dla osób, które nie mają swobody w organizowaniu swojego czasu, pracując np. w systemie ticketowym lub będąc zależnymi od szybkich reakcji na maila (obsługa klienta, tłumaczenia). To nie znaczy, że nie warto go przejść, ale na pewno kilka tricków będzie dla ciebie mniej przydatnych!

Lekcje to krótkie materiały wideo. Dodatkowo każda z lekcji dostępna jest w formie audio, a jej skrót – w formie pisemnej. Uczysz się tak, jak ci wygodnie.

Tak! Kurs przygotowany został tak, by pomóc wszystkim. którzy pracują w zespołach (w tym w zdalnych zespołach). Jako freelancer na pewno kontaktujesz się z klientami, więc śmiało się zapisuj. Jeśli masz wątpliwości, napisz do mnie na kurs@lifegeek.pl, przeanalizujemy wspólnie twoją sytuację i jeśli uznam, że kurs ci się do niczego nie przyda – po prostu szczerze odradzę ci uczestnictwo w nim.

Oczywiście! Odkładanie rzeczy na poźniej jest nierozerwalnie związane z rozproszeniami – powiadomienia z mediów społecznościowych, rozmowy ze współpracownikami zamiast pracy czy stan w którym „nie wiesz w co masz ręce włożyć” i nie umiesz zmusić się do pracy – to wszystko przyczyny prokrastynacji i przy okazji… zagadnienia, które poruszamy na kursie!

Tak! Wszystkie lekcje będą dostępne od razu, po opłaceniu kursu. Spotkania LIVE rozpoczną się wraz ze startem IV edycji.

Dostęp do platformy dostaniesz od razu i możesz przerabiać go kiedy i jak chcesz. Dodatkowo w tej edycji odbędą się 2 spotkania live, gdzie będzie szansa na zadanie wszystkich nurtujących pytań. Daty spotkań podane zostaną na grupie kursowej.

Każda lekcja trwa zaledwie 10-15 minut. Jeśli nie masz czasu jej obejrzeć, będziesz mieć pod ręką również nagranie audio do przesłuchania na przykład podczas jazdy do pracy. 

Każdy moduł kończy się podsumowującym zadaniem domowym, którego wykonanie utrwala wszystko, czego nauczysz się na kursie i przy okazji krok po kroku przybliża cię do maksymalnego skupienia.

Oczywiście! Pracujesz kiedy chcesz i jak chcesz. I choć zachęcam, by mieć głowę wolną od pracy w weekendy, to bez problemu obejrzysz i przerobisz wszystkie lekcje z danego modułu w ciągu jednego popołudnia, tak żeby wdrożyć wszystko czego się nauczysz w następnym tygodniu pracy!

Kurs znajdziesz na specjalnej platformie, do której otrzymasz dostęp zaraz po zakupie. Materiały będą tam dostępne cały czas i możesz do nich bez problemu wracać kiedy chcesz. Dodatkowo wszyscy kursanci otrzymają dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie spotykać się będziemy co tydzień na Q&A oraz dodatkowych webinarach.

Kurs nie jest żadną tajną magią. Nie uczysz się też tajemnych sztuczek ani ćwiczeń na koncentrację. Identyfikujemy wszystkie rozproszenia, jakie stoją na twojej drodze, a potem krok po kroku, systematycznie eliminujemy je lub minimalizujemy ich wpływ korzystając z prostych systemów produktywności i darmowych narzędzi dostępnych na rynku. Jeśli przejdziesz cały kurs krok po kroku i sumiennie wykonasz wszystkie zadania, na pewno odczujesz różnicę – tak jak blisko 200 uczestników pierwszej  i drugiej edycji.

Nie oferuję sprzedaży ratalnej.

Ale to nie znaczy, że jej nie ma! Po kliknięciu „Zapisz się” przeniesiesz się do formularza, w którym możesz wybrać raty tPay i samodzielnie ustalić ich wysokość i okres spłaty.

Oczywiście! Jeśli tylko zaznaczysz, że chcesz otrzymać fakturę VAT, system automatycznie wyśle ci ją na wskazany adres.

Jeśli kurs nie spełni twoich oczekiwań, możesz zrezygnować z niego do 14 dni po zakupie. Po prostu napisz do mnie bezpośrednio na kursy@lifegeek.pl i zwrócę ci 100% pieniędzy. 

Żebyś nie tylko kupował kurs, ale go też przerabiał!

Jeśli mnie znasz, to wiesz, że najważniejsza jest dla mnie nie nauka dla nauki, ale DZIAŁANIE!

Jeśli kupisz kurs „na zawsze”, to prawdopodobnie też „na zawsze” będziesz odkładać jego przerobienie. Chcę, żebyś czuł pozytywną presję i działał, zamiast mieć nadzieję, że kiedyś najdzie cię „wena” na przerobienie lekcji. 

Rok to aż nadto czasu, żeby materiały z kursu przerobić, wdrożyć i poprawić jakość pracy. 

Nie ma sprawy! Napisz do mnie na kursy@lifegeek.pl i zobaczymy, co da się zrobić.

Ciągle nie możesz się zdecydować?
Oto, co mówią kursanci...

"Zapisuj się bez zastanowienia."

Po pierwsze primo – zapisuj się bez zastanowienia. Po drugie primo – sposób, w jaki Natalia przekazuje wiedzę jest łatwy, lekki i przyjemny. Zero zadęcia, kołczowania i innych takich pierdół. Wszystko przedstawione w fajny i przyjazny sposób. Do tego Natalia mówi o różnych lifehackach, które zadziałały u niej i zachęca do wypróbowania u siebie. Po trzecie primo – robi to Natalia, więc jak może być złe? 😉

BARTOSZ WANOT

"Jeśli szukasz skondensowanej wiedzy, to ten kurs jest dla Ciebie."

Jeżeli szukasz: skondensowanej, konkretnie przekazanej wiedzy, bazy, żeby trenować i zgłębiać temat, pracy domowej, która pozwoli Ci natychmiast sprawdzić i utrwalić zdobyte informacje, klarownego przedstawienia technologicznych rozwiązań, które mogą ułatwić Ci życie, to ten kurs jest dla Ciebie.

MARTA WIERZBOŁOWSKA

"Chcesz mieć więcej czasu dla siebie?"

Nie wiesz, czemu nie potrafisz się skupić? Zastanawiasz się, czy możesz być bardziej produktywny? W ogóle zastanawiałeś się, czy jesteś produktywny i ile czasu ucieka Ci na pierdoły? Nie wiesz, czemu znowu nic nie zrobiłeś przez cały dzień albo progres jest szczątkowy? Czy na pewno zdajesz sobie sprawę z rzeczy, które Cię rozpraszają? Chcesz mieć więcej czasu dla siebie? Wystarczy, że na jedno z tych pytań odpowiesz sobie szczerze tak i moim zdaniem powinieneś przysiąść mocno do tego kursu.

MARCIN BRACISIEWICZ

Naucz się, jak pracować produktywniej, eliminować rozproszenia
i skupiać się w każdych warunkach jak blisko 250 kursantów!

ZAPISY ZAKOŃCZONE